Hlášení 30. 5.

Hlášení místního rozhlasu

Obecní úřad Sviny upozorňuje občany, že v pátek 1. června 2018 bude omezení na čerpání vody v obci Sviny a Kundratice. V pátek 1. června 2018 bude po celý den prováděna oprava vodovodu. Je nutné, aby občané ve Svinech a Kundraticích snížili spotřebu vodu na nejnutnější minimum. Děkujeme za pochopení.

Další hlášení

Sbor dobrovolných hasičů Sviny zve děti a všechny občany na Dětský den ve Svinech, který se bude konat v sobotu 2. června od 14:00 hodin v parku před školkou. Děti se mohou těšit na spoustu soutěží a zábavy.

Další hlášení

Sportovní klub Sviny zve občany a všechny své fanoušky na fotbalové utkání, které se bude konat v neděli 3. června od 17:00 hod. na fotbalovém hřišti ve Svinech. Proti SK Sviny nastoupí tým Olymp Tábor.